3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Android Uygulamaları

Android UygulamalarıAndroid uygulamaları ihtiyaçlarınızda 3C Bilişim, deneyimi ve profesyonelliğiyle sizlerin hizmetindedir. Nasıl bir Android Uygulamasına ihtiyacınız var? Bizimle irtibata geçerek projeleriniz için fikir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Android Nedir? Android Uygulaması Nedir?

Android uygulamalarını mutlaka duymuşsunuzdur peki nedir bu Android? Android kısaca, akıllı telefon diye adlandırdığımız, bir telefondan beklenenden çok daha fazlasını yapmayı sağlayan açık kaynak kodlu bir işletim sistemidir. Yani bir bilgisayardaki işletim sisteminden tek farkı cep telefonları, akıllı cihazlar için üretilmiş olmasıdır. Günümüzde oldukça popüler olan akıllı telefonların birçoğunda bu işletim sistemi bulunmaktadır. Dolayısıyla Android uygulamaları bu işletim sistemine uyumlu olarak çalışabilen programlardır diyebiliriz.

Android uygulaması yapanlar gerçekten bu platformun tüm özelliklerini ve yapabilecekleri şeyleri bilmeleri gerekmektedir. 3C Bilişim olarak uzman kadromuz sizlere en uygun Android uygulaması çözümleri sunmak için çalışıyor. Sizi ve kurumunuzu geleceğin dijital dünyası olan mobil dünyada en iyi şekilde yansıtacak mobil çözümler için buradayız. Birçok dijital platformda olduğu gibi Android uygulamaları konusunda da işimizi ciddiyetle ve mükemmeliyetçi bir iş disipliniyle yapıyoruz. Ürettiğimiz dijital çözümler kurumunuza değer katacak, adından söz ettirecek ve kalite standartlarında tasarlanacaktır.

Bir Android uygulaması size ve kurumunuzun marka algısına, hiçbir reklamın kazandıramayacağı bir artı katacak ve müşterileriniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Esnek yapısı ve güncellenebilir olması da uygulamanın her geçen zaman daha da mükemmel bir yapıya kavuşmasını sağlayacaktır. Android uygulama merkezinden gelen yorumlar ile doğrudan müşteri geri bildirimi alabilecek ve iletişim kanallarını daha etkin bir şekilde kullanabileceksiniz ki bu da müşteri gözünde önemli bir yeri kazanmak demektir.

Zihinlerde kurumunuza ve yaptığınız işlere dair bir yer açmak ve zihinlerde var olmak istiyorsanız harekete geçmeniz için hiçbir engel yok, hemen bizimle iletişime geçebilir ve kurumunuzun sürekliliği için işbirliği içinde çalışabiliriz. Beklentileriniz doğrultusunda size en uygun Android uygulaması çözümlerini tecrübeli kadromuz ile sunacağız.

Kelimeler: Android uygulamaları, android uygulaması, android uygulaması geliştiren şirketler, Android Application.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED