3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Hazır E Ticaret Paketleri

Hazır E-Ticaret Paketleri3C Bilişim Hazır E-Ticaret Paketleri ile internetten geniş kitlelere ulaşmak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz.

3C Bilişim, tecrübeli yazılımcı kadrosuyla geliştirmiş olduğu Hazır E-ticaret Paketleri ile, büyük ölçekli firmalardan, kısıtlı bütçeye sahip kobiler (küçük ve orta ölçekli firmalar) e kadar tüm firmaların ve şahısların ihtiyaçlarına uygun e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

Hazır E-ticaret Paketlerimizi diğer e-ticaret paketlerinden ayıran en büyük özellik; URL Rewrite Tekniği' nin uygulanması olup,ürün isimlerinden Title Tag oluşumu ve h1 başlık tagi oluşumu gibi önemli SEO (Search Engine Optimization) kriterlerine uygun çözümler üretmemizdir..

Tercihiniz ister özel, ister hazır E-Ticaret Paketleri olsun tüm ürünlerimiz; tasarım, site altyapısı, veritabanı programlaması ve admin paneli yazılımı firma bünyemizde uzman ekibimiz tarafından ekip çalışması sonucunda üretilmektedir. Bu nedenle özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekstra ihtiyaçlarınız da kolaylıkla site altyapısına entegre edilebilmektedir.

Web tasarımı ve yazılım sektöründeki 13 yılı aşkın deneyimimizle her kesime hitap eden kaliteli e-ticaret projeleri sunmayı amaçlayarak yola çıkmış bulunmaktayız ve bunun için gereken her türlü yeni nesil tasarım ve kodlama tekniklerini tüm paketlerimize uygulamaktayız. Size sadece ürünlerinizi platforma kolay bir şekilde eklemek ve Sanal Mağazanızı yönetmek kalıyor.

Her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmek için lütfen tereddüt etmeyiniz. Sizi bilgilendirmek ve doğru şekilde yönlendirmek bizim görevimizdir.

Kellimeler: Hazır E-ticaret paketleri, hazır e-ticaret paketi, hazır e-ticaret yazılımı, hazır e-ticaret yazılımı yapanlar, uygulama geliştirenler.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED