3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Iphone Uygulamaları

IPhone Uygulamaları 3C Bilişim olarak sizi ve kurumunuzu dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek her türlü yazılım ve tasarım ihtiyacınızı karşılıyoruz. İster mobil, ister web dilediğiniz her ortam için size en uygun çözümleri sunmak için buradayız.Sadece iPhone uygulamaları değil, Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlar için Android uygulamaları da geliştiriyoruz. Dilediğiniz özelliklere sahip, istediğiniz işlevleri yerine getiren kapsamlı bir Android uygulamanız olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Mobil teknolojiler gün geçtikçe daha da gelişmekte, kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Bundan birkaç yıl önce bu kadar yaygın değildi, gelecek senelerde de bu yıllardaki kullanımından bir hayli fazla olacak. Sürekli ve ivmeli bir şekilde büyüyor mobil cihazların kullanımı. Gelecek mobildedir dersek çok da yanlış olmaz, hatta mobilde gelecek var dersek daha doğru olur.

Bugün şirketiniz ve kurumunuz için yapacağınız doğru bir hamle, ileride sizin rakiplerinizden birkaç adım ötede olmanızı sağlayacak, çağın gerekliliklerinden uzak kalmayacaksınız. Geleceği bugünden görebilen ve ona göre hareket eden her zaman kazanır. Bu bağlamda bir mobil uygulamanızın olması çok kritik bir önem taşımaktadır.

Bugün birçok farklı uygulama oluşturuluyor sadece mobile özgü. Ayrıca birçok da uygulama geliştiriliyor bu cihazlar için. iPhone modelleri de mobil cihaz ve akıllı telefon denince ilk akla gelen markadır. Bu mobil cihazlar için özellikle ürünlerinizi ve hizmetlerinizi öne çıkartabilecek, görsel açıdan zengin, içerik açısından dolu bir uygulama da artık kurumlar için olmazsa olmazlar arasında.  Günümüzde iPhone uygulaması yapanlar bir hayli fazla, ancak bu işi gerçekten doğru bir şekilde ve kalite standartlarına uygun olarak yapanlar da bir elin parmağını geçmeyecek sayıda. Biz 3C Bilişim olarak sizlere iPhone uygulaması geliştirerek sizin ve kurumunuzun mobil dünyada da var olabilmesini sağlıyoruz. Üstelik müthiş bir tasarım ekibi ve mükemmeliyetçi bir iş disipliniyle bunu yapıyoruz.

Çağın salgını IPhone' lar her geçen gün daha fazla hayatımıza girmektedir. Bu nedenle daha çok firma web sitesini, e-ticaret sitesini yada farklı fikirlerini IPhone üzerinden de kullandırmak istemektedirler.

IPhone uygulamaları konusundaki talepleriniz için lütfen iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

Kelimeler: IPhone Uygulaması, Iphone app, Iphone Uygulamaları, iphone uygulama yapan firmalar, uygulama geliştirenler, iphone app.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED