3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Kiosk Çözümleri

Kiosk tasarımı/yazılımına mı ihtiyacınız var? 3C Bilişim, Size Özel Kiosk Çözümleri ile hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Kiosk Nedir? Kiosk Açılımı

Kiosk ilginçtir ki Türkçe’deki Köşk kelimesinden gelmektedir. Günümüzde Kiosk köşe başı, büfe, bilgi amaçlı konulan yer anlamında kullanılmaktadır. Bilgi çağı dediğimiz şuan ki evrede ise büyük binalarda kullanılan dijital danışmandır diyebiliriz. Kiosk, içerisinde kendine özgü bir yazılımı barındıran, etkileşimli, dokunmatik ekrana sahip, aranılan bilgiyi veren dijital bilgisayardır diyebiliriz. Bankalar, alışveriş merkezleri, sinemalar, okullar, devlet binaları gibi topluma açık olan ve sürekli insan akışı olan yerlerde sıklıkla kullanılmakta ve kullanım alanları gün geçtikçe artmakta, yaygınlaşmaktadır. Bugün neredeyse girdiğimiz her binada ilk önce Kiosk var mı diye bakındığımız bir noktaya geldik. 3C Bilişim olarak biz, size ve kurumunuza en uygun Kiosk çözümlerini, en küçük ayrıntısına kadar düşünerek sunuyoruz.

Kiosk’un birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi günün 24 saati çalışan ve masrafı minimumda olan, yaptığı iş ise bir o kadar fazla olan cihazlar olmasıdır. Bir Kiosk ile birçok şey yapılabilir. Bir Kiosk ile kurumunuza gelen kişileri yönlendirebilir, bilgi almalarını sağlayabilirsiniz. Etkileşimli yapısı sayesinde bireyler aradıkları şeylere çok hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirler. Bunların yanı sıra binanıza gelenler en çok ne tür bilgiler edinmek istiyor, nereye bakıyor, hangi departmana gidiyor gibi bir takım kullanım verilerini inceleyerek analiz edebilir, hitap ettiğiniz kesim hakkında anlamlandırılabilir istatistik verileri elde edebilirsiniz. Kiosk yapan yerler günümüzde artmaya başlasa da biz 13 yıllık tecrübemiz ile sizlere en kaliteli ve akılcı çözümü sunmak için çalışıyoruz. Kiosk çözümlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanıp tasarlanacak bunun yanında teknolojiye ayak uydurabilen ve teknolojiden uzak tüm insanların kullanabileceği bir sadelikte olacaktır. Günümüzde Kios ciddi anlamda bir ihtiyaç ve ciddi oranda bir insan gücü tasarrufu aracıdır. Size ve kurumunuza katacağı değer için paha biçmek gerçekten zor.

Kiosk çözümleri için bizimle irtibata geçin. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda size en uygun çözümleri deneyimli ekibimiz sunacaktır.

Kelimeler: Kiosk nedir, kiosk açılımı, kiosk yapanlar, kiosk yapan firmalar, kiosk çözümleri, kiosk yazılım geliştirenler, atm kiosk.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED