3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Özel E-Ticaret Çözümleri

Özel E-Ticaret ÇözümleriÖzel E-Ticaret çözümlerimiz ile internetten geniş kitlelere ulaşmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

3C Bilişim, uzman ve deneyimli kadrosuyla, kısıtlı bütçeye sahip kobiler (küçük ve orta ölçekli firmalar) için olduğu kadar büyük ölçekli firmaların da ihtiyaçlarına uygun e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

E-ticaret çözümlerimizi diğer e-ticaret paketlerinden ayıran en büyük özellik URL Rewrite Tekniği, Ürün isimlerinden Title Tag oluşumu ve ürün isimlerinden h1 başlık tagi oluşumu gibi önemli SEO (Search Engine Optimization) kriterlerine uygun çözümler üretmemizdir.

İster özel, ister hazır E-Ticaret Çözümleri olsun tüm tasarım, site altyapısı, veritabanı programlaması ve admin paneli yazılımı firma bünyemizde geliştirilmektedir. Bu nedenle özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekstra ihtiyaçlarınız kolaylıkla site altyapısına entegre edilebilmektedir.

Web tasarımı ve yazılım sektöründeki 13 Senelik tecrübelerimizle her kesime hitap eden kaliteli e-ticaret projeleri sunmayı amaçlayarak yola çıktık ve bunun için gereken her türlü yeni nesil tasarım ve kodlama tekniklerini uyguladık. Size de sadece ürünlerinizi platforma eklemek ve Web Shop' unuzu yönetmek kaldı.

Her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçmek için tereddüt etmeyiniz. Sizi bilgilendirmek ve doğru şekilde yönlendirmek bizim görevimizdir.

Kellimeler: E-ticaret yazılımı, özel e-ticaret yazılımı, özel e-ticaret yazılımı yapanlar, geliştirenler.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED