3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Web Tasarımı (Yönetim Paneli)

Yönetim Panelli Web Tasarımı3C Bilişim Web Tasarım Çözümleri, size içeriğini kendinizin değiştirebileceği içerik yönetimi sistemleri çözümleri sunmaktadır. İçerik yönetim sisteminin diğer adı yönetim paneline sahip uygulama/ web sitesidir.

Size özel şifre ile sadece sizin ya da yetkilendireceğiniz kişi ya da kişilerin admin bölümüne giriş yaparak mevcut içeriğe ait değişiklik, ekleme ve çıkartmaların yapılabilmesine olanak sağlar.

Sık sık içeriği değiştirilen, güncellenen web siteleri için içerik yönetim sistemleri (CMS) uygun olup güncellemeleri yapmak için web tasarımcılarına, web şirketlerine ihtiyacınız kalmayacak ve güncelleme bedelleri ödemeyeceksiniz.

 

Yönetim Panelli Web Sitesi

Web sitenizin yönetim panelli olması dilediğiniz an web sitenizin içeriğini değiştirebilmenize, yeni sayfalar, haberler ve duyurular ekleyebilmenize, Flash tabanlı yada Jquery tabanlı sliderlar içerisindeki görselleri değiştirip, yeni görseller ekleyebilmenize olanak sağlar. Özellikle web sitenizin içeriğini sık güncellemeyi düşünüyorsanız, sık sık yeni içerikler eklemeyi düşünüyorsanız yönetim panelli web siteleri sizin için uygundur diyebiliriz.

Kelimeler: Yönetim panelli web sitesi, yönetim panelli web siteleri, yönetim panelli web sitesi nedir, yönetilebilir web sitesi.

 

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Nedir?

İngilizcesi "Content Management System" ve Türkçe' siyle İçerik Yönetim Sistemi, tasarımı ve kodlaması web tasarımcı tarafından yapılan ve daha sonradan içerisindeki metin, logo ve resim gibi öğelerin, şifreleri bilen herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla oluşturulup değiştirilebilinen web tasarım modelleridir.

CMS Kimler İçin Uygundur?

Sık sık içerik, resim, ürün güncellemeleri yapmak durumunda olan şirketler için uygun olup bunun haricinde makale, günlük, blog vb gibi sürekli içerik eklenebilirlik yapısı gerektiren web siteleri için uygundur.

CMS İçerik Yönetimi Kimler Kullanabilir?

Herhangi bir tasarım ya da programlama bilgisi gerektirmez. Eli mouse tutan herkes rahatlıkla bu tarz web sitelerini güncelleyebilir.

 

3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED