3c Bilişim yazılım hizmetleri
web tasarım ve yazılım hizmeti
Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
3c Bilişim web tasarımı ve yazılım hizmetleri
3c Bilişim Facebook
3c Bilişim Twitter
3c Bilişim Müşteri Hizmetleri

Web Tasarımı

Web TasarımıGünümüzde internet yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Birçok kişi ve kurum internette de var olabilmek için uğraş vermekteler. Web tasarımı konusunda tecrübeli ve uzman kişileri bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Herkesin web tasarımı yaptığını iddia ettiği bir dönemdeyiz. Bu noktada doğru bir tercih yapmak için gerçek kurumsal bir web tasarım hizmeti veren yerlerle çalışmak, yapılmış işleri görmek gerekir.

Biz 3C Bilişim olarak sizlere içinize sinecek bir web tasarımı, ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayacak nitelikte modern bir web sitesi dizayn ediyoruz. İnternet çağında web sayfası olmayan kurumlar yok olma tehdidi ile karşı karşıya kaldılar, aynı zamanda yasalar da bir web sayfasının zorunluluğunu ortaya koymaktadır. Hatta sadece web sitesi bile günümüz ihtiyaçlarına cevap verememekte, web sayfalarının mobil cihazlara uyumlu olması da gerekmektedir. 3C Bilişim olarak sizin için web sayfanızı iPhone ve iPad’lere uyumlu bir hale getiriyoruz. Mobil cihazlar ile sitenize girmek isteyenlerin doğru bir şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz.

Yapılan araştırmalar bir web sayfasına giren kişinin zihninde, 5 saniye içerisinde siteyle ve kurumla ilgili bir algı oluştuğunu gösteriyor. Bu noktada web sayfanızın tasarımının gerçekten profesyonelce hazırlanmış olması, hizmetlerinizin doğru yansıtılması ve kurumsal algınızın kişiler üzerinde doğru bir şekilde oluşturulması çok büyük önem teşkil etmektedir. Kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek, gerçekten kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Yaptığımız tüm web tasarımları W3C standardındadır ki bu standart web dünyasında çok büyük önem taşır. Kod yapısının tüm web tarayıcılarına uyumlu olması, farklı sistemler ile sitenizi ziyaret edenlerin sayfa düzenini aynı şekilde görmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra arama motorlarına uyumlu bir site olması da müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayacak ve potansiyel müşterileri sitenize çekmenize katkı sağlayacaktır. Yaptığımız tüm tasarımları kodlamada ve tasarımda en ince ayrıntısına kadar düşünmekte, mükemmeliyetçi bir anlayışla sizlere en iyisini sunmaya çalışmaktayız.

 

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED